Cennik zajęć - Szkółka tańca dla dzieci ROYAL DANCE SCHOOL

Nauka tańca dla dzieci we Wrocławiu może odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu. Cena jednostkowych zajęć w przypadku karnetu semestralnego to 25 zł, a koszt semestru to 25zł * liczba zajęć w semestrze. Jednorazowe spotkanie trwa 60 minut razem z rozgrzewką. Cały ten czas uczestnicy spędzają pod okiem profesjonalnego, odpowiednio wykształconego trenera z doświadczeniem.

Pojedyncze zajęcia w karnecie

25 zł/ 60 min*

*w karnecie semestralnym

Opłata semestralna

25 zł x liczba zajęć*

* 1 semestr: październik 2019-luty 2020
*2 semestr: luty 2020-czerwiec 2020

UWAGA! W przypadku dołączenia w trakcie trwania kursu, koszt semestralny wynosi 25/23 zł x liczba zajęć, która pozostała do końca cyklu szkoleniowego.

Dane do przelewu:

Olimp24 Rafał Klimek

nr konta: 67 1050 1575 1000 0091 1194 0210

Zaliczka zapisowa na semestr letni -50 zł

Szkółka tańca dla dzieci i młodzieży z Wrocławia oferuje kreatywne zajęcia, których cena jest bardzo konkurencyjna.

Grupa przedszkolna- Royal Stars Dance oddaje się zabawom tańcem, poznając podstawowe kroki taneczne i  ćwicząc pod okiem trenera choreografie przygotowane w taki sposób, aby z łatwością sobie z nimi poradzić.

W zajęciach prowadzonych dla starszych grup, czyli dzieci w wieku szkolnym- Royal Kids Dance- również nie brak zabawy, wprowadzane są jednak trudniejsze kroki taneczne, które umożliwiają pracę nad bardziej skomplikowanymi układami.

Młodzież, czyli grupa Royal dance Crew, bazując na opanowanych już krokach, przygotowuje razem z trenerem choreografie zarówno z tańca nowoczesnego, w którym doskonalimy elementy sztuki baletowej, jak i choreografie street’owe zawierające elementy hip-hop’u, locking’u, break-dance’a oraz dancehall’u. Młodzież rozwija się wszechstronnie, a układy ekipy Royal Dance Crew robią furorę podczas bitw i przeglądów tanecznych.

 

Kliknij i Zadzwoń