NASI TRENERZY

ROYAL DANCE SCHOOL to szkoła tańca, która ma w swojej kadrze osoby prowadzące zajęcia swoim programem autorskim. Tworzą ją absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego i tancerze po kursach instruktorskich, mający bardzo duże doświadczenie z różnymi stylami tanecznymi. Nasi prowadzący zarażają swoją pasją innych, a oprócz wprowadzania na każdych zajęciach nowej techniki tanecznej, poprawiają koordynację ruchową, gibkość oraz rozwijają wewnętrzną ekspresję każdego ucznia już od pierwszych dźwięków muzyki.

!Zapraszamy do poznania naszej kadry RDS Wrocław!

KLAUDIA

KLIMEK

11880992_10207847914381243_874344900_n

Główny trener tańca, choreograf oraz koordynator Szkoły ROYAL DANCE SCHOOL. Magister Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, nauczyciel WF, trener tańca, zumby, basic step, instruktor sportu- fitness (nowoczesne formy gimnastyki) oraz pływania. Jest również wychowawcą kolonijnym, współorganizuje kolonie taneczno- pływackie ze szkołą pływania OLIMP24 od 3 lat.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w Szkole Podstawowej w Wałbrzychu, gdzie reprezentowała grupę taneczną ” Jutrzenka”, uczęszczała także na zajęcia do studia tańca “Carmen”. Była finalistką Akademickich Mistrzostw Aerobiku, prowadziła wiele zajęć sportowych dla dorosłych, a od 4 lat ( z krótką przerwą na urodzenie córeczki) aż do teraz czynnie pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia z tańca, gimnastyki akrobatyki oraz pływania. W zeszłym roku występowała z grupą KIDS DANCE we wrocławskiej telewizji ECHO24.

Posiada wykształcenie pedagogiczne i wyjątkowe podejście do dzieci. Uczestnicy zajęć darzą ją wielką sympatią, zarówno za ciekawe pomysły jak i uśmiech, który nie znika nawet przy tanecznej zadyszce na koniec zajęć 🙂

PAULINA

MILCZAREK

Na co dzień jest studentką Politechniki Wrocławskiej, ale sercem nadal na turniejowym parkiecie. Od najmłodszych lat zakochana w tańcu towarzyskim. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat w Miejskim Domu Kultury w Strykowie, gdzie uczyła się zarówno tańców standardowych (walc angielski I wiedeński, tango, quickstep oraz foxtrot) jak I latynoamerykańskich (samba, chacha, rumba, jive I paso doble). Później uczyła się tańczyć w klubie “Jedynka Łódź”, jeździła na turnieje ogólnopolskie, osiągając liczne sukcesy.

Uczestniczyła w wieku szkoleniach, z najlepszymi trenerami, wzbogacając swoje umiejętności a tym samym, zdobywając wiedzę na temat zasad panujących w środowisku tanecznym. Zaangażowana I pracowita, z pasją dająca do wyznaczonych sobie celów. Jest wulkanem pozytywnej energii, którą chętnie I umiejętnie potrafi przekazać. Kreatywna I bardzo ambitna, ma dobry kontakt z dziećmi I młodzieżą przez co również.potrafi zmotywować je do pracy. Na jej zajęciach uczestnicy nie tylko pracują nad swoją koordynację ruchową, uczą się kroków I techniki, oni przede wszystkim dobrze się bawią. Ważne jest dla niej to, aby każde dziecko wyszło z zajęć z uśmiechem na twarzy!

Kliknij i Zadzwoń