NASI TRENERZY

KIDS DANCE to szkoła tańca, która ma w swojej kadrze osoby prowadzące zajęcia swoim programem autorskim. Tworzą ją absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego i tancerze po kursach instruktorskich, mający bardzo duże doświadczenie z różnymi stylami tanecznymi. Nasi prowadzący zarażają swoją pasją innych, a oprócz wprowadzania na każdych zajęciach nowej techniki tanecznej, poprawiają koordynację ruchową, gibkość oraz rozwijają wewnętrzną ekspresję każdego ucznia już od pierwszych dźwięków muzyki.

trener-klaudiaKLAUDIA KROPIDŁOWSKA– główny trener tańca oraz koordynator Szkoły KIDS DANCE. Magister Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, nauczyciel WF, trener tańca, zumby, instruktor sportu- fitness (nowoczesne formy gimnastyki) oraz pływania. Jest wychowawcą kolonijnym, współorganizowała kolonie taneczno- pływacką ze szkołą pływania OLIMP24 w ubiegłe wakacje.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w Szkole Podstawowej, gdzie reprezentowała grupę taneczną ” Jutrzenka”, uczęszczała także na zajęcia do studia tańca „Carmen”. Była finalistką Akademickich Mistrzostw Aerobiku, prowadziła wiele zajęć sportowych dla dorosłych,  a od 3 lat aż do teraz czynnie pracuje z dziećmi prowadząc zajęcia z tańca, gimnastyki akrobatyki oraz pływania.

Posiada wykształcenie pedagogiczne i wyjątkowe podejście do dzieci. Uczestnicy zajęć darzą ją wielką sympatią, zarówno za ciekawe pomysły jak i uśmiech, który nie znika nawet przy tanecznej zadyszce na koniec zajęć 🙂

trener-dayanaDAYANA RADZIMOWSKA– zaczęła swoją przygodę z tańcem w Szkole Tańca „Jast”. Tańczyła głównie hip-hop, na zawodach, zdobywając pierwsze miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski w swojej klasie tanecznej.

Po kilku latach tańca przeszła do zespołu „El Fuego”, rozpoczynając zupełnie nową przygodę z Salsą oraz Bachatą. W tym czasie prowadziła również zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla młodzieży w Studiu Tańca i Fitnessu „J&D”. Jednak to taniec nowoczesny przyprawią ją aktualnie o szybsze bicie serca, przez co rozpoczęła współprace z „So Wanna Be Studio”, jako reprezentantka Profesjonalnego Zespołu Tanecznego „Supporters” oraz trener tańca dla grupy „Creative” w tej samej szkole.

Nie spoczywa na laurach – nadal rozwija swoją pasję, biorąc udział w wielu warsztatach np. Dancehall or Die, kursach, a także konkursach i pokazach tanecznych ze znanymi choreografami.