NASI TRENERZY

ROYAL DANCE SCHOOL to szkoła tańca, która ma w swojej kadrze osoby prowadzące zajęcia swoim programem autorskim. Tworzą ją absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego i tancerze po kursach instruktorskich, mający bardzo duże doświadczenie z różnymi stylami tanecznymi. Nasi prowadzący zarażają swoją pasją innych, a oprócz wprowadzania na każdych zajęciach nowej techniki tanecznej, poprawiają koordynację ruchową, gibkość oraz rozwijają wewnętrzną ekspresję każdego ucznia już od pierwszych dźwięków muzyki.

!Zapraszamy do poznania naszej kadry RDS Wrocław!

KLAUDIA KROPIDŁOWSKA

11880992_10207847914381243_874344900_n

Główny trener tańca, choreograf oraz koordynator Szkoły ROYAL DANCE SCHOOL. Magister Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, nauczyciel WF, trener tańca, zumby, basic step, instruktor sportu- fitness (nowoczesne formy gimnastyki) oraz pływania. Jest również wychowawcą kolonijnym, współorganizuje kolonie taneczno- pływackie ze szkołą pływania OLIMP24 od 3 lat.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w Szkole Podstawowej w Wałbrzychu, gdzie reprezentowała grupę taneczną ” Jutrzenka”, uczęszczała także na zajęcia do studia tańca „Carmen”. Była finalistką Akademickich Mistrzostw Aerobiku, prowadziła wiele zajęć sportowych dla dorosłych, a od 4 lat ( z krótką przerwą na urodzenie córeczki) aż do teraz czynnie pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia z tańca, gimnastyki akrobatyki oraz pływania. W zeszłym roku występowała z grupą KIDS DANCE we wrocławskiej telewizji ECHO24.

Posiada wykształcenie pedagogiczne i wyjątkowe podejście do dzieci. Uczestnicy zajęć darzą ją wielką sympatią, zarówno za ciekawe pomysły jak i uśmiech, który nie znika nawet przy tanecznej zadyszce na koniec zajęć 🙂

JOANNA

SIERADZKA
22070319_1684177801626482_1274635602_o

Taniec jest dla niej sposobem na wyrażenie siebie. Każdy styl taneczny pozwala jej na przekazanie innych emocji, dlatego nie potrafi ograniczyć się do jednego. Od sześciu lat nieprzerwanie tańczy zumbę. Przez rok należała do zespołu tańca towarzyskiego „Latino”, gdzie, prócz muzykalności, ćwiczyła przede wszystkim kroki salsy cubany, a także walca czy merengue. Następnie, uczestnicząc w regularnych zajęciach w szkole tańca, zaczęła zgłębiać tajniki reggaetonu, który do dziś jest jednym z tańców, w których czuje się najswobodniej. Cały czas odczuwa taneczny głód wiedzy i nowych umiejętności, dlatego bierze udział w licznych warsztatach oraz zajęciach, gdzie spotkała się z takimi stylami, jak dancehall, twerking, bachata, taniec brzucha, show dance czy afro. Półtora roku temu trafiła na pierwsze w swoim życiu zajęcia SALSATION ® – treningu tanecznego, czerpiącego ze wszystkich innych stylów tańca. Od tamtej pory trenuje nieprzerwanie, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach, warsztatach oraz master classach. Dzielenie się miłością do tańca jest dla niej ogromną przyjemnością, dlatego w sierpniu udała się na trening instruktorski, gdzie zdobyła oficjalną licencję SALSATION® Basic Instructor. Uwielbia uczyć dzieci i młodzież, bo są dla niej inspiracją i przekazują wiele radości 🙂

ALEKSANDRA

SIWEK

Przechwytywaniekk

Jest studentką  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Sport. Oprócz pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole tańca ROYAL DANCE SCHOOL, pracuje jako trener personalny w siłowniach oraz  jako animator i trener w parku trampolin. Prowadzi różne zajęcia sportowe, jednak jej sercu najbliższy jest taniec. Swoje umiejętności taneczne kształtuje od wielu lat, czego przykładem jest osiągnięcie międzynarodowej klasy tanecznej. Tańczy od lat szkolnych, a zamiłowanie do ruchu połączonego z muzyką, przerodziło się z hobby na pasje oraz część życia codziennego.

Startowała w wielu krajowych oraz międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego, m.in Londyn, Paryż, Rzym, Stuttgart, Berlin, wielokrotnie stając na podium. Uzyskała tytuł V-ce Mistrzyni Świata 2012 Francja – Paryż, II miejsce na Junior Blackpool Festival 2012; finalistka Mistrzostw Polski oraz Grand Prix Polski, Mistrzynią Okręgu Dolnośląskiego oraz top 25 w światowym rankingu WDSF.

Dzięki talentowi, doświadczeniu, ciężkiej pracy i osiągnięciom tanecznym na arenie międzynarodowej, z powodzeniem zmieniła status z ucznia na trenera i prowadzi zajęcia u nas w ROYAL DANCE SCHOOL 🙂