Zajęcia taneczne dla dzieci we Wrocławiu

Jeżeli chcesz zapisać swoją pociechę na zajęcia: taniec dla dzieci, wrocławski KIDS DANCE proponuje idealny kurs! Najmłodsi uczestnicy pracują w grupach odpowiednich dla wieku. Dzięki temu kurs tańca dla dzieci jest właściwy dla każdego młodego pasjonata sztuki taneczno-ruchowej. Na zajęcia można chodzić raz lub dwa razy w tygodniu. Nasza szkółka dba, aby każda chwila spędzona na sali treningowej była wykorzystana twórczo i pożytecznie. Ruch jest niezwykle ważny dla rozwoju dziecka. Taniec wspomaga prawidłowy rozwój dziecka, wzbogaca wyobraźnię i jest jednym ze sposobów dbania o zdrowie i kondycję uczestników. Doświadczona kadra wie, jak prowadzić zajęcia, aby zainteresować dzieci tańcem. Instruktorzy potrafią dobrać ćwiczenia dla dzieci w każdym wieku. Mali podopieczni szkoły tańca dla dzieci z Wrocławia i ich rodzice, zawsze są usatysfakcjonowani i nie mogą się doczekać kolejnych zajęć!

 

Organizacja zajęć szkółki tańca dla dzieci

 

Zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone są popołudniami, aby ułatwić rodzicom pogodzenie ich z obowiązkami zawodowymi. Poniedziałki i czwartki to dni, w których się odbywają. Ponadto w oba z tych dni organizowane są spotkania w dwóch opcjach godzinowych. W poniedziałki zajęcia odbywają się od 16:00 i 17:00, w czwartki od 17:00 i 18:00. Trening na kursie tańca dla dzieci każdorazowo trwa 60 minut. Zawsze zaczyna się odpowiednią rozgrzewką, a kończy czasem, w którym rodzice mogą obserwować poczynania swoich podopiecznych. Najmłodsze dzieci biorą udział w lekcjach, które przypominają zumbę, uczą się także kroków podstawowych wielu tańców. Nieco starsi uczą się przy tym bardziej zaawansowanych kroków tanecznych – dostosowanych do poziomu i możliwości grupy. W każdym przypadku zajęciom towarzyszy bardzo dobra zabawa, wyrażana przez uśmiech młodych tancerzy.

Wybierz dobrą szkołę tańca dla dzieci

 

Jeżeli chcesz, aby twoje dziecko realizowało pasję, która będzie wspierać jego rozwój i pomoże utrzymać mu dobrą kondycję, wybierz taniec! KIDS DANCE to fantastyczne szkoła tańca dla dzieci (Wrocław – Szczepin). Jeżeli twój syn lub córka wykazuje zainteresowanie sztuką tańczenia lub po prostu lubi zajęcia ruchowe, nasza szkoła pomoże rozwijać mu tą pasję. Nie trzeba wiele, aby zacząć tańczyć! Wystarczy zaopatrzyć dziecko w wygodny strój, odpowiednie buty i butelkę z napojem. Dziewczynki mogą ćwiczyć w sukienkach. Ważne, by czuć się swobodnie. Cena kursu jest bardzo konkurencyjna, różna w zależności od tego, czy chcemy, aby naszego dziecko brało udział w spotkaniach raz czy dwa razy w ciągu tygodnia. Już dziś zapisz swoją pociechę za zajęcia i zobacz, jak wiele radości mogą one dać. Przekonaj się, ile niosą one korzyści!